درباره راتین

راتین در یـک نگاه

شرکت مهندسی نوآوران فناوری راتین به پشتوانه سال ها تجربه به منظور تامین نیاز سازمان ها و بنگاه های اقتصادی خدماتی کشور درحوزه فناوری اطلاعات پا به عرصه فعالیت گذارد.

اینک مفتخریم با تکیه بر سالها تجربه، دانش فنی و بازرگانی نیروهای انسانی و همکاری شرکای قدرتمند جهانی خود، با ارائه خدمات و راهکارهای جامع در حوزه ی مراکز داده، امنیت، زیرساخت شبکه، مجازی سازی و … براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا، استفاده از فناوری های نوین و تامین محصولات کمپانی های بزرگی همانند HPE, CISCO EMC , IBM , Sophos ,Fortinet ,Symantec, ESET, و… گام کوچکی جهت پیشرفت زیرساخت فناوری اطلاعات کشور برداریم.

ماموریت شرکت

ماموریت شرکت نوآوران فناوری راتین، توانمند سازی و بهبود کسب و کار های مشتریان خود از طریق ارائه محصولات، سرویس ها و راهکار های مبتنی بر فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات با اتکا به سرمایه دانش و تجربه نیروی انسانی متخصص خود می باشد. کیفیت برتر، استفاده از فناوری های نوین و تعامل سازنده با مشتریان، ویژگی ممتاز شرکت بوده و خواهد بود. این شرکت نیروی انسانی خود را به عنوان سرمایه ای با ارزش تلقی و خود را متعهد به ایجاد محیطی فعال و پویا مبتنی بر آموزش های مستمر می داند.